Çarşamba, Aralık 19, 2018
DUYURULAR

Etkinlik

Örnek Etkinlik

IMG-20150713-WA0028

Etkinlik Hakkında Bilgi Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ... Devamını Oku »

Kartal Yuvası Tırlarımızın Güzergahı

bjklogo706_117

1903 Tır; yarın(3 Şubat) İzmir Bergama Cumhuriyet Meydanı belediye karşısında hizmet verecek. Siyah-Beyaz Tır; 3-5 Şubat tarihleri arasında Kırıkkale Merkez Cumhuriyet Meydanı’nda hizmet verecek. Kartal Tır; yarın(3 Şubat) Muğla Merkez eski otogar lunapark yanında hizmet verecek. Devamını Oku »

BJK Futbol Okulları Kış Kampı Başladı

KisKampi706

BJK Futbol Okulları Kış Kampı, öğrenci topluluğumuzun öğle saatlerinde Kuşadası Alkoçlar-Adakule Otel’e ulaşmasıyla başladı. Kampın ilk saatlerini dinlenerek geçiren öğrencilerimiz daha sonra öğle yemeğinde enerji topladı. Yemeğin ardından bir araya gelen öğrencilerimiz, 25 kişilik uzman antrenör ekibimiz eşliğinde çim sahada gruplar halinde çalışmalara başladı. Devamını Oku »

SÜLEYMAN SEBA (1926-2014)

bjk2

Süleyman Seba, 5 Nisan 1926’da Sakarya’nın Hendek ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Sakarya’da okuduktan sonra İstanbul’a gelen Seba, lise eğitimine, Kabataş Erkek Lisesi’nde başladı. Devamını Oku »

 
Free WordPress Themes - Download High-quality Templates